Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka – 800 12 12 12

informacja ''Granty PPGR''

Szanowni rodzice

Wójt Gminy Smętowo Graniczne informuje, że Gmina Smętowo Graniczne przystępuje do konkursu Grantowego Cyfrowa Gmina -Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym –„Granty PPGR” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020.

Z uwagi na powyższe zwracamy się do mieszkańców Gminy Smętowo Graniczne, którzy chcą przystąpić do konkursu o składanie oświadczeń, które będą podstawą do złożenia wniosku przez Gminę.

Osobami upoważnionymi do składania wniosków są rodzice/opiekunowie prawni uczniów niepełnoletnich oraz pełnoletni uczniowie szkół średnich mieszkający w miejscowościach lub gminie, w których funkcjonowały PGR-y.

Wsparcie przysługuje uczniom, którzy:

* zamieszkują w miejscowości lub gminie, w której funkcjonowało zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej,

* są członkami rodzin osób pracujących w PGR-ach

* nie otrzymały na własność lub w drodze użyczenia, w ostatnim roku oraz roku poprzedzającym rok złożenia przedmiotowego wniosku (tj. w roku 2020 i 2021), sprzętu komputerowego zakupionego ze środków publicznych lub środków organizacji pozarządowych lub zwrotu kosztów, lub dofinansowania zakupu tych rzeczy.

Oświadczenia należy składać w Urzędzie Gminy w Smętowie Granicznym w terminie do dnia 26.10.2021 r. ( tj. wtorek) do godz. 15.00.

Druki oświadczeń dostępne są na stronie internetowej Gminy Smętowo Graniczne oraz w Urzędzie Gminy, wejście D.

Druki również do pobrania na stronie poniżej.

Data dodania: 2021-10-19 10:38:40
Data edycji: 2021-10-19 10:40:47

Przejdź na stronę swojej klasy